Субота, 20 Квітня, 2024

Штучний інтелект майже отримав нагороду за свій літературний роман

Дослідники з Університету майбутнього Хакодате за допомогою штучного інтелекту створили роман «День, коли комп’ютер напише роман». Цей твір пройшов у фінал літературного конкурсу імені японського фантаста Хосі Сін’їті.

Визначений ученими заздалегідь набір вхідних даних містив половину головних персонажів, опис сюжету, а також набір фраз і пропозицій, які можна було використовувати при написанні твору. Після цього програма самостійно згенерувала текст роману. Інші подробиці про роботу алгоритму не повідомляються.

Текст роману висунули для участі в літературному конкурсі імені японського фантаста Хосі Сін’їті, і його взяли на розгляд журі. Із 1450 робіт, поданих на конкурс, 11 було написано за допомогою різних програм, що генерують текст. Після чотирьох етапів відбору тільки один написаний за допомогою штучного інтелекту роман пройшов фінальний відбір. При цьому члени журі не знали, що автор роману – робот.

За словами японського письменника Хасе Сатосі, роман «День, коли комп’ютер напише роман» досить добре написаний. Однак письменник зазначив деякі недоліки в тексті, написаному машиною, зокрема, не до кінця опрацьовані образи персонажів.

Це не перший випадок, коли робот використовується для написання якісного тексту. Раніше компанія Automated Insights відкрила доступ до сервісу «робота-журналіста» Wordsmith, який дозволяє створювати на основі масивів даних короткі новинні замітки.

 

TechToday
TechTodayhttps://techtoday.in.ua
TechToday – це офіційний акаунт, яким користується редакція ресурсу

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися