Apple свідомо зволікає з випуском гнучкого iPhone – названо чому

Інсайдер з ніком Діландкт каже, що Apple знаходиться в процесі тестування декількох прототипів

Поточний 2022 рік має стати роком гнучких телефонів – до низки уже існуючих виробників таких апаратів приєднається багато нових, а продажі гнучких апаратів зростатимуть значними темпами. Однак Apple не збирається виходити на цей зростаючий ринок найближчим часом. Компанія свідомо відкладає випуск гнучкого iPhone. Інсайдер нещодавно розкрив причини такого рішення.

Інсайдер з ніком Діландкт каже, що Apple знаходиться в процесі тестування декількох прототипів. Однак ця інформація вже існує тривалий час. Питання, яке, здається, залишається невирішеним, полягає в тому, чи хоче Apple, щоб її гнучкий iPhone перетворювався на iPad (стиль Samsung Galaxy Fold) або був мініатюрним квадратиком, який розкривався до iPhone (стиль Galaxy Z Flip).

Окрім цього Apple не впевнена, що попит на гнучкі телефони є стійкою тенденцією.

Незалежно від того, який форм-фактор вибере Apple, до випуску гнучкого пристрою на базі iOS ще багато років, пише інформатор. Гнучкий iPhone може з’явитися не раніше наступного року.

Незважаючи на те, що сама Samsung опублікувала повідомлення в блозі, в якому говориться, що поставки її гнучких пристроїв зросли на 400% в минулому році, і що споживачі змінюють бренди тільки для того, щоб отримати інноваційні складні телефони, інформатор каже, що позиція Apple полягає в тому, що “також існують побоювання щодо того, чи збережуться гнучкі смартфони на ринку або будуть застарівати”.

Схоже, що Apple не впевнена в тому, що ринок складних смартфонів може бути стійким і що, вистачить споживачів, готових витрачати великі гроші на ці пристрої.

Окрім цього, Apple може зволікати з випуском гнучкого iPhone тому, що спостерігає за своїми конкурентами і збирає дані про будь-які помилки, які конкуренти роблять в цьому секторі індустрії смартфонів, щоб не повторювати їх.

Турбота Apple полягає в тому, щоб переконатися, що гнучкий телефон “не є регресом у порівнянні з поточним форм-фактором iPhone”, пише інформатор.

Інші експерти очікують, що Apple випустить складаний телефон найраніше до 2023 року. Аналітик Мінг Чи Куо очікує, що Apple поставить від 15 до 20 мільйонів гнучких пристроїв у 2023 році

Куо вважає, що Apple вирішила використовувати форм-фактор для свого складного пристрою, схожого на Galaxy Z Fold, замість розкладачки, використовуваної в Galaxy Z Flip. Він стверджує, що 8-дюймовий внутрішній екран розміром з планшет буде поставлятися компанією Samsung.

Куо також заявив, що, незважаючи на те, що Samsung в даний час володіє величезною часткою ринку складних пристроїв, коли пил осяде, Apple стане лідером в області складаних пристроїв завдяки своїй екосистемі крос-продуктів.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я