Понеділок, 11 Грудня, 2023

Скоро у Facebook з’являться офіційні музичні кліпи

Facebook завершила переговори та уклала угоди щодо ліцензійної трансляції музичних відео. Сьогодні цей ринок знаходиться під переважним контролем YouTube. Очікується, що в соцмережі скоро стануть доступні офіційні кліпи від трьох найбільших музичних компаній – Universal Music Group, Sony Music Entertainment, Warner Music Group.

Музичні відео є одним із найпопулярніших типів контенту на YouTube. Facebook тривалий час прагнула надати доступ до нього і мільярдам своїх користувачів. Раніше соцмережа домовилася з правовласниками на використання аудіо – це дозволило людям не боятися, що завантажене ними відео з якоюсь піснею у фоні виявиться заблокованим.

Facebook не лише хоче отримати такий же контент музичних відео, як надає YouTube. Соцмережа також домовляється про ексклюзивні права на деякий контент. У деяких випадках Facebook згодна оплатити виготовлення відео та його просування.

Facebook намагається збільшити споживання відео на своїй платформі, щоб зробити популярнішою відеорекламу. Остання сьогодні часто виявляється більш ефективною, ніж інші типи.

Директор соцмережі Марк Цукерберг також сказав, що компанія хоче дати артистам можливість створити спільноту фанатів, а не просто збирати перегляди. За його словами, це набагато важче зробити на YouTube, Twitch чи схожих сервісах.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися