Понеділок, 15 Квітня, 2024

Vodafone запускає програму домашньої телемедицини, першим підключився Інститут ім. М.М. Амосова

Лікарі Інституту ім. М.М. Амосова зможуть контролювати стан післяопераційних пацієнтів, які продовжують реабілітацію в домашніх умовах. Медична установа стала першою, хто підключився до всеукраїнської телемедичної платформи.

Телемедична платформа створена в рамках партнерського проекту компанії Vodafone Україна та Української асоціації розвитку інформаційних технологій у медицині. Завдання платформи – надати повний комплекс рішень, призначених для організації та адміністрування процесу телемедичних консультацій між лікарями та між лікарями й пацієнтами.

Платформа містить два взаємопов’язані модулі: перший із них – медичний портал MedBrama, що створений з урахуванням потреб лікарів та надає їм зручні інструменти для використання телемедицини у своїй щоденній практиці; другий модуль – мобільний додаток «Пошук лікаря», призначений для пацієнтів.

Портал MedBrama доступний винятково для лікарів. Крім основної функції – телемедичних консультацій – портал MedBrama дає низку інструментів, які допомагають лікареві розширити коло пацієнтів і при цьому економити час та зручно організувати робочий процес.

З моменту реєстрації лікаря на порталі MedBrama інформація про нього стає доступною користувачам безкоштовного мобільного додатка «Пошук лікаря». У цьому додатку пацієнти можуть знайти фахівця за потрібними параметрами (спеціальність, стаж роботи, назва клініки або за геолокацією), записатися на прийом до обраного лікаря, використовувати додаток як персональну медичну картку, зберігаючи в особистому профілі необхідні файли. У додатку також реалізовано функцію телемедичного контролю з боку лікаря. Завдяки цій функції пацієнт має можливість підтримувати постійний online-зв’язок зі своїм лікарем. Це особливо важливо, коли мова йде про хронічні захворювання, складні патології або післяопераційні випадки, що вимагають спостереження за ходом лікування навіть за межами стаціонару.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися