Суперхіт приставки NES/Dendy вийде на ПК та Xbox One

Відеогра Battletoads створена як суперник серії ігор про черепашок-ніндзя

У передостанній день серпня власники ПК та консолі Xbox One зможуть згадати молодість. На цих платформах виходить суперхіт приставки NES (Dendy) про бойових жаб Battletoads. Оригінальна гра вийшла в 1991 році від компанії Rare, яка в партнерстві з Dlala Studios також створює ремастер.

Як і в оригіналі, гравцям необхідно буде проходити рівні, заповнені монстрами. Противників необхідно позбуватися, лупцюючи їх усіма доступними способами.

Battletoads вийдуть 20 серпня 2020 року та будуть доступні в магазинах Steam та Microsoft Store, а також як частина підписки Xbox Game Pass.

Сюжет Battletoads – три космічні гуманоїдні жаби формують групу під назвою «Бойові жаби». Дві бойові жаби, Раш і Зітц, відправляються на місію з порятунку своїх викрадених друзів – Пімпла і принцеси Анжеліки.

Відеогра Battletoads створена як суперник серії ігор про черепашок-ніндзя. Перша частина серії Battletoads вийшла 1 червня 1991 року для приставки Nintendo Entertainment System і її клонів. Пізніше гру перенесли на приставки Mega Drive, Game Gear І Amiga CD32. З деякими змінами гру перевидали в 1993 році на портативній приставці Game Boy під назвою Battletoads in Ragnarok’s World. Перевидання гри ввійшло до збірки Rare Replay, яка вийшла у 2015 році на приставці Xbox One.

Популярні записи:

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я