Вівторок, 23 Липня, 2024

Скоро встановити Windows 11 Pro можна буде лише при наявності інтернету

Microsoft змінює вимоги до установки деяких версій своєї операційної системи. Користувачі скоро не зможуть інсталювати Windows 11 Pro, якщо комп’ютер не має підключення до інтернету. Також знадобиться обліковий запис Microsoft.

Нові зміни відображатимуть ті самі вимоги, які Microsoft спочатку додала до Windows 11 Home минулого року. Остання вимагає створення облікового запису Microsoft, і уникнути його, створивши локальний обліковий запис користувача під час встановлення неможливо.

Microsoft все частіше підштовхує користувачів Windows до використання облікового запису Microsoft починаючи з Windows 10. Але установник цієї ОС дозволяв створення локального облікового запису.

В даний час Microsoft тестує цю зміну в збірках Windows 11, і, швидше за все, вона буде поширена на Windows 11 Pro в найближчі місяці.

До внесення цієї зміни користувачі Windows 11 Pro могли уникнути створення облікового запису Microsoft, відключивши комп’ютер від інтернету під час установки ОС і створивши замість цього локальний обліковий запис користувача.

Нова вимога означає, що для нової установки Windows 11 Pro буде потрібно обліковий запис Microsoft і підключення до інтернету при інсталяції ОС. Тим, хто сподівається уникнути цього, доведеться використовувати фіктивний обліковий запис Microsoft, щоб згодом створити локальний акаунт.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися