У Skype можна дзвонити без Skype

Зв’язатися зі знайомими за наявності лише веб-браузера тепер може кожен – Microsoft зробила веб-версію Skype for Web.Щоб поспілкуватися з близькими без встановленого на комп’ютері Skype, потрібно буде завітати на сайт www.skype.com або web.skype.com. Цей сервіс вже підтримує багато мов, з українською включно, але поки що працює лише для жителів США та Великобританії. Мешканці інших країн зможуть скористатися ним уже за кілька тижнів.

Skype for Web – це сайт з інтерфейсом, схожим на інтерфейс програми Skype. Розробники кажуть, що цей інструмент буде зручним способом перейти на великий екран для тих, хто користується цим комунікатором переважно на мобільних гаджетах. Для користування ним достатньо лише мати обліковий запис Skype ID, вихід в інтернет та сумісний браузер (Internet Explorer, Chrome для Windows, Firefox та Safari).

Для своєї роботи веб-версія Skype for Web використовує технологію Real-Time Communications (RTC). Вона дозволяє здійснювати через браузер відео- чи голосовий дзвінок. Але не всі веб-навігатори її підтримують – для деяких, наприклад, Internet Explorer, необхідно встановити додатковий плагін.

Миттєва синхронізація

Після завантаження до веб-версії Skype усі чати та розмови з будь-яких пристроїв (планшетів, смартфонів, телевізорів тощо) за декілька секунд з’являться у вікні браузера.

Легкий пошук

Замість двох окремих списків для контактів та нещодавніх розмов у Skype for Web буде шкала із часом. Цей об’єднаний список спростить початок нових розмов та пошук уже наявних.

Підходить для всіх типів розмов

У браузері можна спілкуватися звичними способами – за допомогою відео, миттєвих повідомлень та голосових дзвінків як в індивідуальному режимі, так і з групою.

Не пропускайте повідомлення

Відкрита у браузері вкладка Skype for Web сповістить про нове вхідне повідомлення чи дзвінок. Почути його можна буде навіть тоді, коли ви переглядатимете інший сайт.

За матеріалами: Microsoft Daily