Вівторок, 12 Грудня, 2023

HTC мало грошей від продажу смартфонів

Фінансовий стан компанії HTC останнім часом не найкращий, а нещодавно вона знову почала втрачати гроші. Експерти пояснюють це сумнівним оновленням флагманського смартфона і високою конкуренцією в середній і нижній цінових категоріях. Оскільки заробляти гроші HTC на продажах своїх телефонів не вдається, компанія знайшла новий спосіб їх отримати. Тайванський виробник вирішив збільшити свій дохід за рахунок уже наявних власників смартфонів її виробництва, додавши у фірмову оболонку рекламу.

Спочатку реклама в Blinkfeed була чутками, але тепер в компанії підтвердили цю інформацію і зазначили, що пілотний запуск відбудеться в США, Великобританії, Німеччині, Тайвані та Китаї – найцікавіших для HTC ринків.

Представники HTC обіцяють демонструвати рекламу не у вигляді розрізнених банерів або вікон, а інтегрувати її в стрічку BlinkFeed з правильним форматуванням. Реклама буде максимально наближена до основних матеріалів оболонки, і тому користувачі не будуть її пропускати. Утім, тайванці обіцяють функцію відключення показу реклами.

 

TechToday
TechTodayhttps://techtoday.in.ua
TechToday – це офіційний акаунт, яким користується редакція ресурсу

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися