Субота, 20 Квітня, 2024

Skype націлився на репетиторів та запропонував їм спецакаунти Skype Professional Account

Skype розширює свої телекомунікаційні можливості, адаптувавши їх до онлайн-репетиторів та малого бізнесу. Останні отримали змогу завести акаунт типу Skype Professional Account, який повинен спростити ведення їхньої роботи. Новий сервіс буде доступний лише на десктопі, а тестування скоро почнеться в США.

 

Skype Professional Account

 

Нову пропозицію Skype не варто плутати з наявним рішенням для бізнесу Skype for Business, який націлений на корпорації та дозволяє проводити одночасні наради для 250 учасників, онлайнові трансляції, презентації, має глибоку інтеграцію з Microsoft Office. Сервіс Skype Professional Account, з яким можна буде працювати через однойменну версію комунікатора для ПК, націлений на тих, хто заробляє гроші через інтернет, наприклад, онлайн-репетиторів.

Ідея Skype Professional у тому, щоб репетитори та подібні постачальники послуг отримали єдине місце для керування своїм бізнесом. Пошта, календар, контроль витрат, переказ грошей та інше буде доступне через Skype. Окрім цього, професійний акаунт надає «поліпшену сторінку профілю» – це веб-сайт всередині Skype, який можна використати для самореклами, розповісти про себе, свій графік роботи тощо.

Користувачі зможуть шукати постачальників послуг через пошук цього комунікатора. Наприклад, можна буде надрукувати «інструктор із гри на укулеле», і месенджер покаже найближчих репетиторів.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися