Четвер, 22 Лютого, 2024

Apple пояснила, що насправді роблять кнопки Wi-Fi та Bluetooth у «Центрі управління»

Власники iPhone та iPad при переході на iOS 11 на власному досвіді дізналися про нововведення Apple. Тепер кнопки Wi-Fi та Bluetooth у «Центрі управління» не вимикають ці бездротові технології. Вони лише розривають поточне з’єднання. При цьому візуально здається, наче бездротові модулі вимкнені. Подібна поведінка ОС викликає у користувачів плутанину, і Apple у свіжій iOS 11.2 довелося пояснювати, що відбувається.

Wi-Fi та Bluetooth

У новій версії ОС при першому натисненні кнопок Bluetooth або Wi-Fi у «Центрі управління» на екрані з’явиться спливаюче вікно. Воно інформуватиме, що аксесуари Wi-Fi або Bluetooth роз’єднані до завтра. Тут же буде інформація, що бездротові модулі не повністю роз’єднані, щоб можна було продовжувати користуватися деякими функціями. Наприклад, Bluetooth буде доступним для годинника Apple Watch, стилуса Apple Pencil, а також Personal Hotspot і Handoff. По Wi-Fi можна буде продовжувати користуватися AirDrop, Personal Hotspot та навігацією.

Окрім цього, Wi-Fi та Bluetooth можуть автоматично активізуватися. Наприклад, Wi-Fi увімкнеться після приєднання до бездротової мережі через додаток налаштувань, при переході в нове місце, коли на годиннику буде 5 ранку, а також при перезапуску гаджета. Активація Bluetooth відбувається за схожих умов.

Щоб повністю вимкнути Bluetooth та Wi-Fi, відтепер необхідно використовувати відповідні перемикачі в додатку налаштувань мобільного гаджета.

1 коментар

  1. Сделали б по другому. Зажал пальцем вай фай или блютуз, пусть предлагает 2 варианта отключения, полное или частичное.

Comments are closed.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися