Понеділок, 15 Квітня, 2024

Skype отримав найбільший апдейт за останнє десятиліття

Назву Skype часто використовують як синонім відеозв’язку. Цю програму Microsoft купила у 2012 році за $8,5 млрд. Її завантажили більше мільярда разів лише на смартфонах. Але за останнє десятиліття ця утиліта не отримувала жодного значного оновлення. Microsoft це змінила, випустивши апдейт, який «змінює все».

Останнє суттєве збільшення можливостей у Skype відбулося у 2006 році. Тоді програма отримала відеодзвінки. «Ми не думаємо, що наш месенджер може спочивати на спадщині, – розповів виданню Business Insider корпоративний віце-президент цього додатка Амрітанш Рагав. – Змінилася кожна дрібниця».

Нові можливості вже стають доступними для користувачів. Самі розробники називають оновлення «наступним поколінням» Skype, яке принесе нові можливості у текстове та відеоспілкування. Воно спершу вийде на Android, а пізніше цього року стануть доступними апдейти для iOS, Windows та Mac.

Загальна ідея нового апдейту – додавання інтелектуальних можливостей у Skype. Наприклад, можна буде безпосередньо з чату дзвонити ботам та обмінюватися з ними відомостями про спортивні матчі, дізнаватися доступність квитків тощо.

У відеочатах можна буде пересилати фотографії, викликати деяких ботів. Також можна буде малювати на екрані, додавати стікери та використовувати фільтри. Додатково з’явилася можливість ділитися фотографіями з контактами майже так само, як це реалізовано в історіях Snapchat.

Рагав каже, що багато ідей для цього оновлення розробники отримали від самих користувачів. Останні, особливо молодь, використовують месенджер Microsoft один чи два рази на тиждень, щоб поспілкуватися із сім’єю та друзями. Але месенджери від Facebook та Google для них є інструментом щоденного спілкування.

Перевага Skype, каже Рагав, у тому, що він дозволяє безпосередню комунікацію людей. Користувачі головного конкурента – месенджера Facebook, – навпаки, намагаються прикрасити себе перед колегами та іншими знайомими. Саме тому вони не діляться так активно, як раніше, своїм персональним життям через Facebook. «Обмін – це природна форма взаємодії людей, – каже Рагав. – У соціальних мережах цього не відбувається».

Саме тому новий апдейт Skype також має на меті створити аналог приватного соціального світу. У нього входитимуть лише найближчі знайомі та родичі користувача.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися