Vodafone Україна запустила власну електронну бібліотеку

Відсьогодні, 16 вересня, до переліку електронних бібліотек додався Vodafone Books. Це сервіс для абонентів Vodafone і «МТС Україна», який дозволяє читати книги як за допомогою мобільного додатка для iOS і Android, який можна безплатно завантажити в магазинах додатків Google Play і App Store, так і через веб-інтерфейс books.vodafone.ua.

vodafone-books

Vodafone Books дозволяє читати книги на трьох пристроях, при цьому акаунт синхронізується. Тобто, перейшовши з одного гаджета на інший, можна продовжити з останньої прочитаної сторінки.

Інтерфейс Vodafone Books дозволяє вибирати зручний для себе формат читання – стиль і розмір шрифту, яскравість, фон і орієнтацію екрана – за аналогією з популярними програмами для читання книг. Відкриті книги завантажуються в кеш сервісу та доступні офлайн. Мобільний трафік при використанні програми або сайту Vodafone Books – безплатний.

Для того щоб оцінити зручність сервісу, Vodafone пропонує безплатний період – 7 днів. Надалі щотижнева оплата за послугу складає 15 гривень. Для активації послуги треба відправити SMS на короткий номер 50010 з текстом «1» і авторизуватися в додатку або на сайті.