П’ятниця, 12 Липня, 2024

З’явився ще один дуже простий спосіб слухати YouTube на Android з вимкненим екраном – тепер можна в браузері Vivaldi

Якщо ви любите слухати ролики YouTube у фоновому режимі, але не хочете оформлювати передплату, ви можете це робити з браузером Firefox, а віднедавна – ще з браузером Vivaldi. Останній отримав свіжу версію, яка принесла фонове прослуховування медіа. Ролики YouTube можна слухати навіть з вимкненим екраном телефона.

Цей браузер на базі двигуна Chromium тепер здатний відтворювати відео та аудіо з будь-якого вебсайту, з YouTube включно. За словами представників Вівальді, фонове відтворення YouTube було «дуже затребуваною функцією», і її тепер можна ввімкнути за допомогою перемикача в налаштуваннях програми.

Фонове відтворення для YouTube не ввімкнено за умовчанням навіть після завантаження останньої версії 5.7 Vivaldi на ваш пристрій Android. Вам потрібно ввімкнути цю функцію вручну, перейшовши в «Налаштування» > «Дозволити відтворення фонового аудіо» та ввімкнути цей параметр.

Після цього, коли ви запускаєте YouTube і згортаєте під час відтворення відео, відео продовжиться так само, як це доступно користувачам з підпискою YouTube Premium. Хоча на відміну від підписки Premium на YouTube, реклама не зникне і щоб дивитися відео без реклами – використовуйте Firefox.

Vivaldi 5.7 для Android також тепер за замовчуванням вимикає автоматичне відтворення відео в sнтернеті. Часто сайти використовують автовідтворення як поведінку за замовчуванням, що може заважати та споживає зайвий трафік.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися