Середа, 24 Липня, 2024

Смарт-годинників Pebble більше не буде

Компанія Pebble Technologies повідомила у своєму блозі про те, що більше не буде випускати «розумні» годинники.

pebble-all

Наявні пристрої ще будуть продаватися і продовжать роботу, але з часом їхня функціональність і якість підтримки може погіршитися, тому що компанія не планує випускати для них оновлення. Тим, хто вже встиг замовити нові пристрої компанії на краудфандинговому майданчику Kickstarter, гроші обіцяють повернути до березня наступного року. Офіційні магазини компанії будуть закриті.

Такі зміни сталися після продажу компанії Pebble виробнику натільних фітнес-пристроїв Fitbit. Після завершення угоди в Pebble відбудеться масштабне скорочення: 40 відсотків співробітників перейдуть у Fitbit, а решта будуть звільнені. За підрахунками експертів, сума угоди менше 40 мільйонів доларів.

У 2012 році Pebble Technologies стала одним з перших виробників «розумних» годинників. Гроші на випуск пристроїв були зібрані на краудфандинговому майданчику Kickstarter. Під час першої кампанії було зібрано понад 10 мільйонів доларів, другої – понад 20 мільйонів, а під час збору коштів на Pebble Time 2 і Core – близько 13 мільйонів.

Олексій Ліщук
Олексій Ліщук
IT-журналіст з давніх-давен. Володіє унікальним талантом знаходити чудові речі в китайських інтернет-магазинах.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися