Четвер, 18 Квітня, 2024

Смарт-годинники «житимуть» удвічі довше на одному заряді

Нещодавно представлені чипсети Qualcomm Snapdragon W5 Gen 1 і W5 Plus Gen 1 мають суттєво збільшити час автономної роботи смарт-годинників. Низька автономність – одна з найбільших перешкод «розумних» годинників.

Останнє велике оновлення процесорів Qualcomm для носимих пристроїв вийшов трохи більше двох років тому – це була платформа Snapdragon Wear 4100. Вона виготовлялася за технологічним процесом 12 нанометрів.

Пропозиція 2022 року представлена у двох варіантах: Snapdragon W5 Gen 1 і W5 Plus Gen 1 (стилізований як W5+ Gen 1). Обидві моделі виготовляються за технологічним процесом 4 нанометри. Зменшення техпроцесу на 30% забезпечує помітне зростання енергоефективності та продуктивності.

Нові мікросхеми також містять спеціальні блоки з низьким енергоспоживанням для аудіо, WiFi і GPS. Вони ще підтримують нові стани з низьким енергоспоживанням, які називаються «Глибокий сон» і «Гібернація», які допомагають ще більше збільшити термін роботи на одній зарядці.

Модель з «плюсом» також отримала додатковий співпроцесор, який розподіляє навантаження з основним чипом W5 для підтримки функцій низького споживання носимого пристрою.

Порівняно зі Snapdragon Wear 4100+, Qualcomm стверджує, що еквівалентний розумний годинник із процесором Snapdragon W5+ Gen 1 забезпечує подвійний час автономної роботи, вдвічі більшу продуктивність і вищу точність.

Уже підтверджено, що Oppo Watch 3 отримає чип W5 Gen 1 і з’явиться десь у серпні.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися