Smart TV руйнують приватні відео

Реклама стала звичною при перегляді ефірних телепередач та на безплатних відеосервісах. Але Samsung вирішила вивести її показ на новий рівень. Одразу кілька користувачів повідомили про те, що «розумні» телевізори Smart TV цієї компанії вставляють рекламні ролики в їхні приватні відео, які записані на флеш-пам’яті.

«У кожному фільмі, який я дивлюся, через 20-30 хвилин з’являється реклама Pepsi, без звуку, але саме реклама. Так відбувалося сьогодні в шести фільмах», – пише користувач Reddit.

Відстежити регіональну прив’язку поки не вдається, тому що користувачі відразу декількох країн повідомляють про рекламу у своїх локальних відео на Smart TV.

Компанія Samsung неодноразово працювала над монетизацією своїх Smart TV. Вона вже пробувала продавати рекламу, у тому числі для додатків. Компанія також запускала платний магазин, але ідея не стала популярною.

Це не перший випадок, коли «розумні» телевізори Samsung викликають невдоволення користувачів. Так, днями їх стривожила інформація про те, що гаджети записують розмови та відправляють їх сторонній організації.

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я