Субота, 9 Грудня, 2023

Смартфон X-Men X1 не боїться автомобілів

Абсолютна більшість сучасних смартфонів подібна крихкому посуду та боїться майже будь-якого падіння. Проте це не означає, що індустрія розучилася виготовляти надстійкі мобільники, стверджують представники китайської компанії No. 1. Вони створили мобільник X-Men X1, якому не страшні навіть автомобілі.

Стійкості до зовнішніх труднощів гаджету надає захист рівня IP68, який гарантує сухість начиння після занурення у воду та відсутність сторонніх частинок всередині. Тому девайсу не страшні пил, вода та різного роду ушкодження, наприклад, автомобіль зверху:

На борту цього апарата встановлена батарея на 5800 мА*год, якої вистачає до 50 днів автономної роботи в режимі очікування. Ще у корпусі вагою 320 грамів розмістилися 5-дюймовий дисплей з 1280х720 пікселів, 4-ядерний чіп MediaTek MT6582 з тактовою частотою 1,3 ГГц та 1 ГБ оперативної і 8 ГБ постійної пам’яті. Останню можна також розширити за допомогою карт пам’яті microSD. Фотокамери мобільника представлені модулями на 13 та 5 мегапікселів, а працює він під управлінням Android версії 4.4.2.

Вартість цього захищеного мобільника встановили на рівні $200.

попередня стаття
наступна стаття
TechToday
TechTodayhttps://techtoday.in.ua
TechToday – це офіційний акаунт, яким користується редакція ресурсу

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися