Неділя, 16 Червня, 2024

Смартфонів Huawei може не бути – компанії перекрили доступ до компонентів

Запрацював другий етап санкцій США проти компанії Huawei. Вони заблокували можливість постачання ключових компонентів компаніями TSMC, Qualcomm, Samsung, Micron, SK Hynix. Ці та інші постачальники пробують отримати додаткову ліцензію на постачання, однак дозвіл можуть надати не скоро.

Huawei наразі шукає постачальників компонентів, які не використовують американські технології. Однак знайти подібних постачальників потрібних компонентів, особливо мікросхем, може не вийти. Очікується, що через неможливість випускати смартфони на повну потужність компанія змінить фокус на аксесуари, драйвери дисплеїв та електроніку для автомобілів.

Підписуйтесь на наш канал у Telegramhttps://t.me/techtodayua

Користувачі уже повідомляють про дефіцит смартфонів Huawei. Такі моделі, як Mate, Nova, серія P, можуть скоро зникнути з продажу, оскільки компанія не може виготовити нові екземпляри. Ціни на вживані смартфони Huawei на цьому фоні зростають.

За даними інтернет-газети Пенлай, ціни на деякі нові смартфони Huawei різко зросли. Вважається, що їх скуповують посередники. Вартість деяких смартфонів зросла на тисячу юанів.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися