Четвер, 22 Лютого, 2024

Смартфони Android допоможуть побачити світ після втрати зору з додатком Microsoft Seeing AI

Microsoft випустила на Android додаток Seeing AI для користувачів зі слабким зором і сліпих. Ця програма допомагає людям «бачити» навколишній світ, описуючи все, що потрапляє в камеру смартфона. Враховуючи, що в усьому світі є понад 3 мільярди користувачів Android, додаток може допомогти покращити якість життя багатьох людей.

Мета безкоштовного додатка — допомогти незрячим і людям зі слабким зором зрозуміти більше про навколишній світ за допомогою камер смартфонів і дикторського тексту на основі штучного інтелекту.

Microsoft каже, що програма для Android використовує останні досягнення компанії в галузі генеративного штучного інтелекту та має ті ж функції, що й версія iOS.

Найновіші функції Seeing AI були створені за допомогою відгуків користувачів. Microsoft каже, що програма тепер пропонує більш детальні описи зображень.

За замовчуванням Seeing AI надасть короткий опис того, що зображено на фотографії. Коли користувач натискає піктограму «додаткова інформація», програма створить набагато більш детальний опис зображення. Провівши пальцем по екрану, і програма повідомить про розташування різних об’єктів. Фотографії також можна імпортувати з інших програм.

Іншою функцією, яку Microsoft нещодавно запровадила після відгуків користувачів, є можливість задавати запитання щодо документа. Після сканування документа можна поставити Seeing AI запитання про такі речі, як пункти меню або вартість товару на рахунку.

Також можна попросити додаток підсумувати статтю, яку відсканували камерою смартфона. Додаток надає користувачеві аудіоінструкції щодо сканування друкованої сторінки.

Seeing AI пропонує користувачам багато інших способів дізнатися про навколишній світ, навівши камеру або сфотографувавши щось. Наприклад, програма зачитує короткий фрагмент тексту, щойно його захопить камера.

Seeing AI може сканувати штрих-коди та надавати інформацію про продукт, як-от назву та деталі з упаковки, якщо вони доступні, що може бути особливо корисним коли мова йде про ліки.

Крім того, додаток може допомогти ідентифікувати людей і їхні вирази обличчя, валюту, кольори та яскравість. Він також може читати рукописний текст деякими мовами.

Програма незабаром з’явиться у Google Play і буде доступна 18 мовами, а в 2024 році їхня кількість має зрости до 36 мов.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися