Четвер, 13 Червня, 2024

Смартфони Android можуть почати соромити за надмірне використання

Ваш смартфон може скоро почати докоряти вам за надмірне користування ним. Це нова опція функції «Цифрове благополуччя», яку просуває Google з 2018 року. Докоряти планується через «дбайливі» шпалери.

Код нової версії додатку цифрового благополуччя Digital Wellbeing 1.0.331204241.beta показав, що при кожному розблокуванні смартфона на шпалерах робочого столу з’являтиметься нова хмаринка. За день при дуже активному викорстанні смартфона вільного від хмар місця на екрані може не залишитися, що має бути німим докором користувачеві.

Ідея рахувати кількість розблокувань і показувати ці дані користувачеві не нова. Додаток Unlock Clock виводить на домашній екран великий віджет з лічильником кількості розблокувань. При кожній активації смартфона користувачем цифра збільшується на одиницю і наприкінці дня можна знати інтенсивність використання мобільника.

Раніше стало відомо, що в Android з’явиться функція блокування робочих додатків поза робочим часом в утиліті Digital Wellbeing. Смартфон буде автоматично вимикати корпоративні додатки, щойно ваш робочий день скінчиться.

Поки, правда, невідомо, як саме блокуватимуться додатки. Якщо Google брав як зразок функцію OnePlus Work-Life Balance, тоді це означає відключення нотифікацій у вказаний час. Однак Digital Wellbeing може також повністю блокувати роботу вказаних додатків.

З початком карантину в березні робочий день у середньому став довшим на 2-3 години. Нині він пом’якшився у багатьох країнах, і частина працівників повернулася до штатної роботи. Але все одно робочий день залишається на 48 хвилин довшим. Це глобальна статистика, яку виявили під час дослідження розкладу 3,1 млн людей у 21 тисячі компаній з Північної Америки, Європи, Близького Сходу.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися