П’ятниця, 21 Червня, 2024

Більше 2000 тисяч одиниць нового контенту на Vodafone TV

Vodafone оновив бібліотеку в пакеті «Кіно +» на Vodafone TV. Тепер в пакеті доступні більше 2000 тисяч одиниць нового контенту від світових студій Sony Pictures, Marvel Studios, Columbia Pictures і Universal Pictures.

В оновленій бібліотеці зібрані такі хіти мейнстрім-кінематографа, як «Людина-Павук: Далеко від дому», «Ми», «Форсаж: Хоббс і Шоу», «Рембо: Остання кров», «Люди в чорному: Інтернешнл», «Таємне життя домашніх тварин 2», «Angry Birds 2 в кіно» і багато інших.

Крім новинок пакет «Кіно +» налічує понад 10 тисяч одиниць контенту, різноманітні кінозали і кращі світові канали FOX, Sony, TV1000, Vip Comedy HD. У пакеті доступні такі функції, як ТВ-пауза і ТБ-запис (7 діб), субтитри і звукові доріжки, батьківський контроль, телепрограма, а також прослуховування ефірних і онлайн-радіостанцій.

Вартість пакету «Кіно +» залишається незмінною – 95 грн на 30 днів. Для підключення пакету необхідно відправити SMS з текстом «1» на номер 30028, повідомлення безкоштовне.

Користувачі Vodafone TV не платять за інтернет-трафік і не витрачають пакетні мегабайти.

Vodafone TV доступний на будь-яких девайсах: мобільних пристроях і планшетах, телевізорах Smart TV (Samsung і LG), домашніх комп’ютерах і ноутбуках через web-версію Vodafone TV.

Один аккаунт Vodafone TV можна використовувати на 3 різних пристроях. Щоб почати користуватися послугою, потрібно завантажити і встановити програму Vodafone TV на смартфон або планшет і підключити потрібний пакет.

Додаток Vodafone TV можна безкоштовно встановити на смартфон або планшет з магазинів додатків Google Play (для Android) і App Store (для iOS), на телевізори Smart TV з магазинів додатків Samsung Smart Hub (для Samsung) і LG Smart World (для LG). Детальніше про Vodafone TV – на сторінці послуги.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися