Вівторок, 18 Червня, 2024

Як поліпшити звук відео- та аудіодзвінків на iPhone

В Центрі керування у iOS захована функція, яка миттєво покращує якість вашого мікрофона під час дзвінків. Це працює як в аудіодзвінках, так і при відеозв’язку. Функція називається «Ізоляція голосу» і працює на більшості iPhone, iPad та Mac. Девайси повинні бути оновлені до iOS 15 та macOS Monterey відповідно.

Налаштування Ізоляція голосу можна змінювати лише під час звінка. Для цього треба провести пальцем вниз від верхнього правого кута на iPhone або клацнути у верхньому правому куті на Mac. Відкриється Центр керування, а потім торкніться кнопки з написом «Режим мікрофона».

За замовчуванням для нього встановлено значення Standard, але є ще два варіанти: голосова ізоляція та широкий спектр. Широкий спектр дозволить вашим співрозмовникам почути більше фонового шуму. Це корисно, наприклад, якщо треба передати співрозмовникові оголошення на вулиці з гучномовця чи концерт.

Голосова ізоляція вмикає режим, в якому пристрій починає агресивно обробляти звук, що надходить у мікрофон вашого гаджета, щоб прибрати фоновий шум. Так, наприклад, можна майже повністю прибрати звуки клацання по кнопкам при розмові на MacBook.

Ізоляція голосу також віртуально наближає його, суттєво зменшуючи відлуння та тон кімнати, тому здається, що телефон знаходиться поруч з обличчям, навіть коли це не так.

Голосову ізоляцію потрібно вмикати  в кожній програмі, яку ви використовуєте для дзвінків. Apple також робить голосову ізоляцію доступною через API на iOS, iPadOS та macOS, але не кожен додаток підтримує її.

На мобільних пристроях це Snapchat, WhatsApp, Slack, Signal та Instagram. TikTok – не підтримує. Zoom – підтримує на iOS, але не на Mac. Також неможливо увімкнути ізоляцію голосу для месенджерів у браузері, що виключає такі комунікатори як Google Meet. Окрім цього, Apple не надає ізоляцію голосу для звичайних телефонних дзвінків через мобільну мережу.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися