Середа, 28 Лютого, 2024

Смартфони Android не тільки покажуть, а й розкажуть, хто дзвонить

Стандартний додаток Android для здійснення дзвінків Google Phone отримав нову функцію. З нею можна буде дізнаватися, хто дзвонить, без погляду на екран. І не потрібно буде вгадувати абонента за поставленою на нього унікальною мелодією. Смартфон нормально скаже ім’я людини, яка телефонує вам.

Додаток Google Phone буде вимовляти або ім’я контакту, якщо він є в адресній книзі, або його телефонний номер.

Нова функція може стати в нагоді, коли немає можливості подивитися на екран через те. що телефон в кишені або далеко. Однак потрібно пам’ятати, що гаджет озвучуватиме ім’я чи номер при кожному вхідному дзвінку і це може трапитися в натовпі, призвівши до курйозів у тих, хто любить записувати контакти під кумедними назвами.

Щоб активувати нову функцію потрібно спершу оновитися до останньої версії додатку Google Phone. Якщо ви нею не користуєтеся – її можна встановити з магазину Google Play Store.

Підписуйтесь на наш Telegram.

Наступним кроком відкрийте Google Phone та перейдіть в його налаштування. Знайдіть опцію оголошення ID при дзвінку. За вмовчанням вона вимкнена. Активуйте залежно від власних потреб: постійно озвучувати або тільки при використанні навушників.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися