Неділя, 21 Квітня, 2024

Як завантажити свій архів Twitter і отримати повну копію усіх твітів, підписників

У зв’язку з масовими звільненнями та хаосом після поглинання Twitter Ілоном Маском, з’явилися припущення про можливе закриття цієї соцмережі. Ентузіасти уже непокояться про архівацію важливих твітів. Ви також можете створити резервну копію свого архіву Twitter.

Ви можете надіслати запит на отримання повного запису та архіву всієї своєї активності в Twitter — усіх твітів, фотографій, підписників тощо. Завантаження може зайняти деякий час, залежно від вашої активності у цій соцмережі.

Як отримати свій архів Twitter

  1. Перейдіть на веб-сайт Twitter або відкрийте програму та увійдіть у свій обліковий запис.
  2. Якщо ви перебуваєте на веб-сайті, натисніть опцію Більше на лівій бічній панелі. У мобільному додатку торкніться зображення профілю у верхньому лівому куті.
  3. Натисніть «Налаштування та підтримка», а потім виберіть «Налаштування та конфіденційність».
  4. Виберіть “Ваш обліковий запис, а потім Завантажте архів своїх даних.
  5. Вам потрібно буде повторно ввести своє ім’я користувача та пароль, а також код двофакторної автентифікації. Якщо у вас не налаштовано двофакторний режим, ви перейдете на іншу сторінку, щоб спочатку його ввімкнути.
  6. Виберіть Запит архіву.

Тепер вам доведеться почекати, поки Twitter створить ваш архів. Коли це буде зроблено, ви отримаєте сповіщення в Twitter і електронний лист із посиланням на архів.

Як завантажити та переглянути свій архів Twitter

  1. Відкрийте листа від Twitter в електронній пошті та натисніть «Завантажити» або поверніться до меню даних, виконавши кроки, описані вище. Вам доведеться знову ввести пароль і код двофакторної автентифікації.
  2. Клацніть Завантажити архів, а потім знову клацніть його на наступній сторінці. Вам буде надано ZIP-файл для завантаження.
Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися