Середа, 24 Липня, 2024

Смартфони Android стали пультом для телевізора – як працює ідея Google

Пошуковий гігант Google запустив процес перетворення смартфонів з Android 11 та Android 12 на пульт дистанційного керування для телевізора. За приблизними підрахунками нова опція в телефонах дозволить керувати з мобільника майже 80 млн телевізорами.

З новою функцією пульта дистанційного керування будуть сумісні майже усі телевізори та телеприставки на базі Android TV. Вимог до самого смартфона небагато – потрібно лише, щоб він мав одну з останніх версій ОС Android.

Офіційно опція пульта дистанційного керування стане доступна для гаджетів починаючи з Android 11. Однак наразі вона працює тільки у бета-версії Android 12. Фінальний реліз цієї опції можна очікувати, за словами Google, наприкінці поточного року.

Використання смартфона Android для керування телевізором з Android TV виявиться досить знайомим тим, хто вже мав досвід управління телеприставкою Apple TV за допомогою iPhone або iPad.

Підписуйтесь на наш Telegram.

При запуску додатка пульта керування телевізором в його інтерфейсі переважна частина площі екрану буде пустою і представлятиме собою тачпад. На ньому можна виконувати свайпи, тапи та інші жести для навігації між дододатками на телевізорі, вибору контенту для перегляду тощо. Також можна буде керувати гучністю та живленням телевізора.

Окрім використання екрану смартфона в ролі тачпада також буде доступна клавіатура для швидкого введення назв, паролів тощо.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися