Понеділок, 27 Травня, 2024

Смартфони на Android 13 краще передаватимуть музику по Bluetooth

Випуск Android 13 запропонує значні поліпшення в потоковій передачі аудіо через Bluetooth. Ця версія ОС буде першою, яка отримає повну підтримку Bluetooth LE Audio. Про впровадження такої функціональності повідомив експерт з Android Мішалем Рахманом після аналізу коду Android.

Експерт каже, що в Android 13 планується об’єднати аудіокодек LE (LC3) і додати його в системні налаштування в якості опції. Цей кодек зможе мати найвищий пріоритет при сполученні з аудіопристроєм.

Рахман зазначив, що він не впевнений, чи дозволяють наявні прорамні апдейти вже запустити LE audio на існуючих прошивках. Він припускає, що функція буде готова до часу офіційного запуску Android 13.

Bluetooth LE Audio є важливим елементом, оскільки потенційно може значно збільшити час автономної роботи, забезпечуючи при цьому стабільне з’єднання, яке також не погіршує якість звуку. Крім того, Bluetooth LE Audio також забезпечить підтримку декількох потоків через більш ніж одну пару навушників.

Крім навушників, такі девайси, як слухові апарати, також виграють від нової технології, оскільки це зробить їх нарівні з споживчими товарами з точки зору функціональності і практичності. На даний момент Bluetooth LE Audio API вже представлений в Android 12, хоча він є лише базовою основою і не підтримує його в повній мірі.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися