Смартфони навчилися вимірювати пульс фронтальною камерою, перший девайс з такою функцією – Motorola Edge S

Motorola Edge S пропонується за ціною від 310 доларів

Компанія Motorola представила свій новий смартфон Edge S. Попри те, що девайс відноситься до середнього цінового діапазону, він у деяких речах став першим у світі. По-перше, це перший у світі смартфон з процесором Qualcomm Snapdragon 870, по друге – це перший смартфон, що здатний вимірювати пульс користувача фронтальною камерою.

Загалом мобільник має шість камери. Блок основної камери включає датчики зображення роздільною здатністю 64, 16, 2 мегапікселі, а також часопролітну камеру. Фронтальна камера включає два сенсори роздільною здатністю 16 і 8 мегапікселів.

Смартфон здатний записувати відео на дві камери одночасно, знімає відео роздільної здатності 4K 60 кадрів/секунду. Супермакрооб’єктив дозволяє отримувати якісне предметів міліметрового розміру.

Проте найбільш цікавою функцією камери у Edge S може виявитися визначення частоти серцевого ритму. Для запуску вимірювання необхідно у меню фронтальної камери запустити відповідний режим та дивитися в її об’єктиви протягом 15 секунд.

Motorola Edge S пропонується за ціною від 310 доларів.

Раніше програмісти змогли перетворити камеру будь-якого Android мобільника на тонометр, дозволивши вимірювати тиск крові простим прикладанням пальця до об’єктитва. В літку минулого року Huawei продемонструвала смартфон, який здатний вимірювати температуру користувача. Заміри здійснювалися також за допомогою камери, але спеціальної – інфрачервоної, яка дозволяє «бачити» температуру об’єктів.

 

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я