YouTube виплатив понад $30 млрд авторам відео

Екосистема YouTube збільшила ВВП США на $16 млрд в 2019 році, що приблизно дорівнює зарплаті 345 000 робочих місць на повну ставку

Бути ютубером прибутково – за останні три роки відеоблогери отримали від YouTube понад $30 млрд. Такі дані оприлюднила директор цього відеохостигу С’юзан Войчічкі в своєму відкритому листі до авторів.

Кількість каналів, які користуються партнерською програмою для отримання грошей від показу реклами в своїх відео, в 2020 році подвоїлась. Хоча особливого вибору у авторів немає, так як YouTube нещодавно заявив, що показуватиме рекламу в усіх відео, тільки ті, хто не приєднався до програми, не отримуватимуть своєї частки.

Екосистема YouTube збільшила ВВП США на $16 млрд в 2019 році, що приблизно дорівнює зарплаті 345 000 робочих місць на повну ставку, згідно дослідження Oxford Economics.

Директор також торкнулася питань прозорості і контенту. Правила YouTube постійно змінюються і автори відео отримують за новими правилами попередження щодо своїх старих відео. При цьому три таких попередження протягом 90 днів означають блокування каналу. З лютого 2020 року YouTube видалив понад 500 000 відео лише за темою коронавірусу.

До речі, якщо на YouTube є цінні для вас відео – їх варто скачати собі на диск. Це поки ще можна зробити, хоча компанії борються проти популярних інструментів завантаження з YouTube. Можна скачувати окремі відео як на комп’ютері так і на смартфоні. Також можна завантажувати увесь контент окремо обраного каналу YouTube.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я