Четвер, 30 Травня, 2024

Смартфони Nokia можуть відмовитися від «чистого» Android

Хоча смартфонів із «чистим» Android не існує, є виробники, які випускають гаджети з максимально наближеним програмним забезпеченням до «чистого» Android. Серед таких є Nokia, чиї смартфони мають мінімальну відмінність у вигляді від стандартного Android та мінімальну кількість фірмових додатків, оскільки входять у програму Android One. Однак це може змінитися – бренд може розробити власну оболонку.

Китайська компанія Hmd Global Oy, яка володіє правами на бренд смартфонів Nokia, почала шукати дизайнера інтерфейсів для своїх гаджетів.

Фахівець на посаду User Experience Designer розшукується, серед іншого, у соцмережі LinkedIn, де це і було помічене журналістами. Компанія очікує, що майбутній фахівець працюватиме над такими речами, як меню, вкладки, віджети, розроблятиме макети та прототипи користувацького інтерфейсу, створюватиме оригінальний дизайн, виявлятиме проблеми інтерфейсу тощо.

Хоча в описі вакансії не згадується безпосередньо робота над фірмовою оболонкою, джерело видання XDA повідомило, що пошук спеціаліста в галузі дизайну інтерфейсів є одним із кроків у цьому напрямку.

Смартфони Nokia, які випускає компанія HMD Global, переважно були доступні в рамках програми Google Android One Program. За її умовами, гаджет повинен надавати інтерфейс, максимально наближений до «чистого» Android, без непотрібних спам-додатків і з регулярними оновленнями версій Android протягом кількох років.

Однак у HMD Global наразі відбуваються значні зміни. Найближчими днями компанія публічно оголосить про новий підхід до найменування своїх смартфонів. Також компанію полишив директор з продуктів Юно Сарвікас.

Майбутній дизайнер інтерфейсів може не працювати безпосередньо над новою оболонкою Nokia. До його завдань може входити робота над фірмовими додатками. Смартфони Nokia постачаються з власною програмою камери та телефона.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися