П’ятниця, 8 Грудня, 2023

Солдатів друкуватимуть на принтері

Американська армія скоро може стати однією з найбезпечніших у світі – у ній солдат друкуватимуть на принтері. Ідея в тому, щоб людина залишала службу в тому ж стані, в якому вона прийшла.

 

Дослідник Джеймс Мак з Університету Невади пропонує сканувати тіла всіх військовослужбовців та створити їхні точні віртуальні копії. Останні потім можна використати для друку на медичних принтерах нових кісток органів. Учений каже, що така технологія може допомогти багатьом ветеранам війни і пораненим.

Точне тривимірне зображення створюється за допомогою ультразвукового сканування, рентгену та магнітно-резонансної томографії. Каліфорнійська компанія Anatomize вже створила стіл, який проводить подібне сканування. Вартість такої процедури – $100. А роздруковані кістки черепа й тазу вже успішно працюють на своїх пацієнтів.

На першому етапі Мак пропонує обмежитися постраждалими обгорілими військовослужбовцями. Для їхньої реабілітації використовуються жорсткі маски, які контролюють ріст живої тканини. Чим точніша така маска, тим більше зовнішність військового буде схожа на його початковий вигляд.

 

TechToday
TechTodayhttps://techtoday.in.ua
TechToday – це офіційний акаунт, яким користується редакція ресурсу

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися