Субота, 13 Липня, 2024

Як на iPhone комфортніше читати в темряві

Межі регулювання яскравості дисплея на iPhone досить широкі і не викликають особливих проблем при звичайному використанні. Однак якщо ви любите довго читати в темряві, то навіть мінімум яскравості може з часом викликати дискомфорт. Існує простий спосіб, що дозволяє перехитрити свій девайс і зробити рівень мінімальної яскравості ще нижчим, ніж передбачено в налаштуваннях.

Перейдіть у Налаштування – Основні – Універсальний доступ – Збільшення.

 

Тут потрібно активувати функції «Показ контролера» і потім безпосередньо саме «Збільшення». На екрані з’явиться невеликий джойстик, натисніть на нього. Після натискання з’явиться діалогове вікно.

 

Тепер потрібно перейти у вкладку «Вибрати фільтр» і встановити функцію «Слабке світло». Після включення цієї функції відбудеться повернення до основного діалогового вікна, у якому потрібно відсунути нижній повзунок у крайнє ліве положення. Виконавши цю операцію, знову вимкніть повзунок «Показ контролера».

 

Тепер знову перейдіть у Налаштування – Основні – Універсальний доступ – Збільшення, виберіть категорію «Зона збільшення» і натисніть «Екран».

 

На цьому етапі дисплей уже має стати значно темнішим. Тепер залишилося лише прив’язати включення цієї функції до потрійного тапу по кнопці «Додому». Для цього знову відкрийте «Універсальний доступ», прокрутіть меню в самий низ і виберіть «Поєднання клавіш», після чого натисніть «Збільшення».

 

Тепер після потрійного натискання клавіші «Додому» iPhone буде застосовувати спеціальний фільтр, який робить екран темнішим за мінімально допустимий рівень підсвічування.

За матеріалами: 4Pda.ru

 

TechToday
TechTodayhttps://techtoday.in.ua
TechToday – це офіційний акаунт, яким користується редакція ресурсу

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися