Sony розробляє мікроавтобус з дисплеями замість вікон

Не обійшлося і без реклами – на дисплей виводитимуться ролики, які підбирає штучний інтелект

Інженери Sony та Yamaha працюють над мікроавтобусом без вікон. Пасажирам пропонується дивитися на екрани. Мікроавтобус SC-1 Sociable з дисплеями замість вікон дозволить збільшити емоційне задоволення, кажуть розробники.

Електрокар SC-1 Sociable Cart не надійде у вільний продаж. Його планується використовувати виключно для розважальних і пізнавальних цілей. Транспортний засіб з’явиться в деяких тематичних парках, на полях для гольфу та інших подібних закладах.

Електричний мікроавтобус має габарити 3135х1306х1830 мм, він працює від літій-іонних акумуляторів і розвиває швидкість до 19 км/год. Усередині салону є місця для п’яти пасажирів.

Вікон цей транспорт не має, замість них інстальований 49-дюймовий дисплей. Він дозволить пасажирам бачити, що відбувається навколо транспортного засобу, навіть у темний час доби. Використання 4K-дисплеїв також дозволило розробникам інтегрувати технологію змішаної реальності, що має підвищити емоційні враження під час поїздки. Адже пасажири зможуть не тільки бачити звичні пейзажі, але також взаємодіяти з віртуальними об’єктами.

Не обійшлося і без реклами – на дисплей виводитимуться ролики, які підбирає штучний інтелект. Він потрібен, щоб аналізувати зовнішній вигляд пасажирів та пропонувати їм релевантні рекламні оголошення.

Перші подібні мікроавтобуси з’являться в Японії в першому кварталі 2020 року.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я