Четвер, 30 Листопада, 2023

У камері Samsung Galaxy S11 обіцяють реалізувати те, чого ніхто ще не бачив

Відомий інсайдер Ice Universe рекомендує пропустити нещодавно презентований флагман Galaxy Note10. За його словами, варто дочекатися випуску Samsung Galaxy S11 наступного року. Цей девайс отримає революційну камеру, в якій втілять те, чого ніхто ніколи раніше не бачив.

«У камері Samsung Galaxy S11 буде реалізовано те, чого ніхто ніколи раніше не бачив, – написав Ice Universe у своєму Твіттері. – Шанувальники Samsung, для яких камера смартфона має велике значення, будь ласка, пропустіть Samsung Galaxy Note10».

Планшетофон Galaxy Note10 використовує таку ж основну камеру S5K2L4, що і смартфони Galaxy S10. Її можливості дещо розширили програмними опціями.

За словами Ice Universe, Galaxy Note10 став кінцем камер з розміром пікселя 1,4 мкм. З випуском Galaxy S11 заплановано використання нового підходу. На жаль, конкретної інформації, що це буде, поки немає. Експерти припускають, що це може бути велике збільшення чутливості сенсора для нічних знімків, надвеликий оптичний зум або інші технології.

Ice Universe натякає на можливості камери Galaxy S11, нагадавши, що кодова назва цього смартфона – Picasso. Пікассо був відомим художником, який творив у революційному жанрі. Деякі експерти роблять висновок, що камера телефона буде «домальовувати» фотографії самостійно.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися