Субота, 9 Грудня, 2023

У Play Store з’явилася функція контролю бюджету, щоб не шокувати гаманець

Із сучасними технологіями купувати одне задоволення: натиснув кнопку – і бажана річ уже придбана. Однак при цьому важко стриматися, щоб не витратити занадто багато грошей, і Google вирішив допомогти всім власникам Android. Пошуковий гігант запустив у магазині Google Play функцію планування бюджету.

З новою опцією користувачі можуть стежити за своїми витратами та встановити верхній ліміт. Змінювати ці налаштування можна лише через додаток Google Play на смартфонах та планшетах. У веб-версії відповідна опція недоступна.

Для налаштування контролю бюджету необхідно у Play Store тапнути на іконці меню та перейти в розділ «Акаунт та історія купівель». У ньому має бути опція «Встановити бюджет». У ній потрібно вказати максимальну суму, яку готові витратити на купівлі в магазині, та зберегти налаштування. Наступного разу при досягненні встановленого ліміту додаток видасть сповіщення.

Використання опції контролю бюджету у Play Store не є обмеженням для купівель, а виступає попередженням. У Google кажуть, що розмір бюджету можна встановити лише у валюті країни, на яку налаштований профіль користувача Google Play.

Опція бюджетування знаходиться в тестовому режимі, і її розгортають для користувачів поступово. Вона має стати доступною для всіх у найближчі тижні.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися