Вівторок, 16 Квітня, 2024

SSD назвали більш надійними за механічні HDD – дані Backblaze

Страх багатьох користувачів про ненадійність SSD в ролі основного диску в комп’ютері є даремним. Великий оператор «хмарних» дата-центрів Backblaze визнав SSD більш надійними за механічні HDD в цій ролі. Але експерти відмічають, що це лише другий звіт про надійність SSD та HDD, і з часом результати SSD можуть бути іншими.

Backblaze почав переходити на SSD з четвертого кварталу 2018 року. Це дає два набори дисків SSD із різним ступенем напрацювання. Статистика їхніх відмов порівнювалася з механічними HDD середнім віком близько року.

«На даний момент ми можемо обґрунтовано стверджувати, що твердотільні накопичувачі є більш надійними, ніж жорсткі диски, принаймні, коли вони використовуються як завантажувальні накопичувачі в нашому середовищі.», — сказав Енді Кляйн. , євангеліст головного хмарного сховища Backblaze.

Однак він попередив, що «цілком впевнено», що частота відмов у SSD зрештою знову почне зростати, і можливо, що в якийсь момент SSD, які використовує Backblaze, можуть почати масово відмовляти, коли досягнуть межі свого зносу.

Завантажувальні диски працюють з інтенсивним навантаженням, оскільки вони також зберігають файли журналу та тимчасові файли, створені кожним сервером. Тому на них активно записуються, читаються та видаляються файли

Станом на 30 червня 2022 року компанія використовувала 2558 SSD. Переглядаючи квартальні показники відмов за 1 та 2 квартали 2022 року, можна побачити, що в кожному кварталі було зареєстровано однакову кількість відмов (7), незважаючи на те, що у 2 квартал включено більше дисків, ніж у 1 квартал.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися