Понеділок, 27 Травня, 2024

Windows 10 отримала інтелект: Microsoft адаптувала штучний інтелект Copilot

Користувачі Windows 10 тепер можуть випробувати штучний інтелект Copilot AI від Microsoft. Юзерам із сумісним «залізом» потрібно встановити тестову збірку Release Preview build, що включає доступ до цього генеративного помічника на основі штучного інтелекту.

Бажаючим спробувати Copilot потрібно буде зареєструватися в програмі тестування Windows Insider, щоб установити збірку Release Preview build. Але і в цьому разі немає гарантії, що доступ до чат-бота з’явиться негайно. Microsoft каже: «Може знадобитися деякий час, щоб підтвердити, що ваш пристрій відповідає вимогам Copilot у Windows, тому він може не з’явитися відразу».

Щоб отримати швидкий доступ до Copilot, коли буде підтверджено, що комп’ютер відповідає вимогам, корпорація Майкрософт пропонує ввімкнути опцію «Отримувати останні оновлення, щойно вони стануть доступними», перейшовши в «Параметри» > « Оновлення та безпека» > «Центр оновлення Windows».

Щоб запустити Copilot, комп’ютеру знадобиться принаймні 4 ГБ оперативної пам’яті та відеокарту, яка підтримує роздільну здатність принаймні 720p. Microsoft зазначає, що оглядова версія чат-бота наразі доступний лише на окремих ринках (наприклад, у Північній Америці та деяких регіонах Азії та Південної Америки), тому бажаючі можуть бути заблоковані на географічній основі.

Є деякі інші особливості, які можуть перешкодити використанню Copilot у Windows 10. Штучний інтелект не працюватиме, якщо розмістити панель завдань ліворуч або праворуч від дисплея. Панель завдань повинна бути розташована горизонтально.

Copilot також не повністю сумісний із комп’ютерами, що мають кілька підключених моніторів. Значок чат-бота відображатиметься лише на основному дисплеї.

Крім того, Copilot на даний момент не буде доступний на машинах з Windows 10 Pro, якими керує організація.

Щоб запустити Copilot, коли комп’ютер визнали підходящим, треба клацнути піктограму, яка з’являється в правій частині панелі завдань.

За допомогою чат-бота можна ставити запитання, керувати функціями Windows і взаємодіяти з документами. Copilot працює дещо по-іншому в Windows 10 хоча б тому, що деякі Windows 11 функції недоступні. У одинадцятій ОС є кілька ключових програм і їхні власні генеративні функції на основі штучного інтелекту.

Windows 10 все ще працює на приблизно 69 відсотках комп’ютерів під керуванням Windows у порівнянні з приблизно 26 відсотками, які працюють під керуванням Windows 11. Це означає, що сотні мільйонів ПК досі працюють під керуванням Windows 10. Додавши підтримку Windows 10 для Copilot, Microsoft може сказати, що Copilot доступний на більш ніж мільярді комп’ютерів. Обмежившись лише машинами з Windows 11, компанія може заявляти лише про 400 мільйона користувачів. Цифра в понад мільярд користувачів може бути більш привабливою для інвесторів компанії.

 

 

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися