Субота, 25 Травня, 2024

Стало відомо, що Apple може створити iMessage для Android, але принципово проти

Юридичне протистояння Apple та Epic Games розкрило причини, чому користувачі iPhone не можуть спілкуватися з власниками Android за допомогою стандартного для «яблучних» гаджетів месенджера iMessage. Виявилося, що відсутність iMessage для Android – це свідоме рішення Apple.

Із розкритих юристами Epic документів стає чітко зрозуміло, що Apple бачить силу iMessage та його здатність бути однією з переваг «яблучної» платформи. Про це розповіли топ-менеджери Apple Едді К’ю, Крейг Федерігі, Філ Шиллер.

Apple оголосила про розробку iMessage в червні 2011 року, а перша його версія вийшла в жовтні разом з iOS 5. Через рік сервіс з’явився на комп’ютерах Apple з ОС Mac OS X.  iMessage надавав розширені функції комунікації, а сторонні месенджери були ще мало поширеними, і багато з них лише планувалися до випуску.

Віцепрезидент підрозділу інтернет-сервісів Apple Едді К’ю розповів юристам Epic, що компанія вирішила не розробляти версію iMessage для Android приблизно у 2013 році.

Інші топ-менеджери Apple, такі як директор з програмного забезпечення Крейг Федерігі та директор з маркетингу Філ Шиллер, також розповіли про негативне ставлення до ідеї iMessage на Android.

«iMessage на Android просто прибере перешкоду в тому, щоб сім’ї з iPhone давали своїм дітям смартфони Android», – розповів Крейг Федерігі.

У 2016 році один із колишніх співробітників Apple назвав iMessage головною причиною, чому важко полишити екосистему Apple. Шиллер також розповів, що перенесення iMessage на Android зашкодить більше, ніж принесе вигоди.

Існують неофіційні способи отримати iMessage на Android, але вони часто виявляються ненадійними та сумнівними.

Google активно просуває на Android свій аналог iMessage під назвою Rich Communication Services (RCS), який пропонує майже всі функції, що сьогодні доступні в iMessage та інших месенджерах. В Apple поки не озвучують відомостей щодо впровадження підтримки RCS на iPhone.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися