Неділя, 19 Травня, 2024

Старі смартфони Nokia змусили перезнімати фільм про Джеймса Бонда

Серіал про пригоди спецагента Джеймса Бонда нашпигований рекламою і в кількох останніх фільмах він рекламує телефони та смартфони. Так мало статися і в свіжій картині «Не час помирати», однак її кілька разів відкладали. Показані в ній смартфони Nokia вже застаріли і тепер стрічку доводиться перероблювати.

Бойовик «Не час помирати» мав вийти весною 2019 року, і головні герої мали користуватися найсвіжішими смартфонами Nokia. Саме в сценах цього фільму юзери мали побачити перший смартфон Nokia з підтримкою 5G. Окрім цього, у стрічці мали з’явитися ще Nokia 7.2 та Nokia 3310.

Однак в 2019 році режисер та сценарист фільму Денні Бойл покинув проєкт, а потім зйомкам завадила пандемія COVID-19. Фільм планували на квітень 2021 року, проте дворічна затримка призвела до того, що гаджети Джеймса Бонда застаріли. Але агент 007 має користуватися найсвіжішими та топовими девайсами – це його фішка. Також демонстрація застарілих девайсів не подобається спонсорам кінокартини.

Фільм ще раз відклали – на жовтень 2021 року, щоб прибрати або відретушувати показані в кадрі гаджети. Інсайдери припускають, що деякі сцени може знадобитися перезняти.

Окрім смартфонів Nokia Джеймс Бонд мав також рекламувати взуття Adidas, шампанське Bollinger та годинники Omega.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися