Неділя, 21 Квітня, 2024

Старим смартфонам на Windows Phone, можливо, подарували друге життя з десктопною Windows

Ентузіасти об’єднали два забуті проекти Microsoft – її смартфони та операційну систему для процесорів ARM. Це дозволило дати другий шанс смартфонам з Windows Phone.Windows Phone

Власники мобільників Lumia отримали можливість завантажити будь-яку прошивку завдяки свіжій програмі Windows Phone Internals 2.3. Багато хто чекав отримати таким чином Android, адже апаратно телефони цієї марки ще непогані. Однак ентузіасти здивували іншим – вони змогли запустити десктопну Windows RT.

Одним із перших, хто відзвітував про успішний запуск, був користувач Gustave M. із сайту insidewindows.net. Він показав роботу Windows RT на своєму Lumia 1520. Потім користувач з ніком Blaze запустив її на своєму Lumia 950.

Операційна система Windows RT сьогодні так само не потрібна, як і Windows Phone. Тому Gustave M. пішов далі – він запустив повноцінну Windows 10 для процесора ARM на своєму Lumia 1520. Версія ОС з номером 17061, за його словами, працює цілком коректно, хоча є недоліки. Наприклад, тач не реагує на дотики.

Програму Windows Phone Internals 2.3 вже завантажили понад 10 тисяч ентузіастів. Деякі експерти передбачають, що це скоро дозволить отримати повноцінний смартфон, в якому ОС замінять на настільну Windows.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися