Четвер, 30 Травня, 2024

Стався витік усіх ідентифікаторів PlayStation 3, Sony почала банити гравців

Хакерам вдалося отримати доступ до каталогу Sony, в якому містяться серійні номери усіх ігрових приставок PlayStation 3. Це призвело до того, що легальних гравців почали банити в ігровій мережі Sony.

Витік стався тому, що Sony залишила каталог з переліком ідентифікаційних номерів усіх PS3 доступним онлайн без засобів безпеки. Його відкрив іспанський ютубер The WizWiki ще в квітні.

Схоже, даними в каталозі почали користуватися зловмисники, оскільки юзери цієї ігрової приставки почали скаржитися на форумах ігрової мережі PlayStation Network на те, що вони не можуть увійти в обліковий запис та отримують помилку. Одному користувачеві вдалося увійти в акаунт після застосування двофакторної аутентифікації.

Витік ідентифікаторів та бани пов’язали разом на форумі PSNProfies ще в середині червня. “Це сталося зі мною зараз, пробував увійти, і воно говорить, що консоль забанена або тимчасово усунена, – написав один юзер. – Мій акаунт впорядку, я можу увійти в нього на іншій PS3, але моя основна PS3 отримала бан. Я близько двох годин назад нормально увійшов в акаунт і все, що робив – використовував Netflix.”

Цей користувач припустив, що блокування пов’язане з витоком ідентифікаційних номерів консолей. “Це дуже хвилює. Якщо це правда, що стався витік ідентифікаторів консолей, у наступні місяці, я думаю, ми побачимо різке збільшення таких подій”, – написав він.

Офіційно Sony не коментує події, а також чутки про витоки ідентифікаторів PS3.

Компанії в секторі комп’ютерних розваг є популярною мішенню для кіберзловмисників. На початку цього року стало відомо про крадіжку даних у топ-25 ігрових компаній. Нещодавно з мобільної гри Battle of the Galaxy витекло 6 млн профілів гравців. Такі платформи як Steam використовуються для розповсюдження шкідливого програмного забезпечення.

За даними Akamai, через локдауни у 2020 році рівень кібератак на ігрову індустрію зріс на 340%.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися