Понеділок, 15 Липня, 2024

Як визначитися, за кого голосувати

Уже цієї неділі в Україні пройдуть вибори депутатів місцевих рад та мерів багатьох міст. У Києві балотується дуже багато людей, а у списках кандидатів та партій неважко заплутатися. Щоб кияни змогли зробити свідомий вибір, сайт DreamKyiv запустив проект «Місцеві вибори-2015». З його допомогою ви зможете зорієнтуватися та віддати голос за кандидата не на основі агітації, а на основі власного вибору.

Ресурс дуже простий у користуванні. Головне, що ви зможете зробити з його допомогою, – дізнатись, хто балотується до Київради за вашим округом. Для цього треба просто ввести адресу в поле пошуку і вибрати діапазон адрес зі списку. Також там є і список виборчих округів Києва за номерами. Їх можна знайти в меню «Який мій округ».

Після цього на екрані з’явиться адреса вашої дільниці (корисно тим, хто голосуватиме вперше), та список партій і кандидатів у депутати та мери.

Ви можете позначити деякі з політсил та кандидатів галочками, щоб порівняти їхні програми. Відповідна кнопка знаходиться під списками. Таким чином ви зможете порівняти, що пропонують партії у різних сферах, наприклад, боротьбі з корупцією, транспорті та інфраструктурі, містобудуванні тощо. Програми беруться з відкритих джерел (наприклад, із сайтів партій), тож порівняльна таблиця не завжди буває повною.

Порівнювати таким чином можна і програми кандидатів на посаду мера Києва, а також зіставляти їх з програмами партій.

Кожна політична сила має свою персональну сторінку. Їхній список ви знайдете в розділі «Кандидати в депутати». Там є повний список політичних сил, що висунули людей.

Клікнувши на назву конкретної партії, ви потрапите на її сторінку. Там є посилання на сайт політсили, її програма та історія. І головне – список усіх кандидатів у депутати.

Такі ж сторінки є й у кандидатів у депутати й мери. Там, крім програми, доступна їхня біографія. Також ви дізнаєтесь, де працює кандидат, і отримаєте ряд посилань (за наявності) на різноманітні новини та матеріали про нього, причому не тільки офіційні. Наприклад, на сторінці чинного міського голови Києва є посилання на популярну в інтернеті жартівливу пісню про нього «Завтрашній день».

При бажанні ви й самі зможете завантажити на сторінку кандидата матеріали. Проте з’являться вони там тільки після модерації.

TechToday
TechTodayhttps://techtoday.in.ua
TechToday – це офіційний акаунт, яким користується редакція ресурсу

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися