Стримінгові компанії отримали інструмент боротьби з обміном паролями

Стримінговий сервіс отримує відомості про користувачів, які діляться своїм акаунтом, і вже на власний розсуд вирішує, що з ними робити.

При користуванні стримінговими сервісами, наприклад, Netflix, Google Music та іншими, можна легко заощадити, поділившись акаунтом зі знайомими чи близькими. Для стримінгових сервісів це збитки, і вони нещодавно отримали можливість боротьби з такими обліковими записами. Його запропонувала компанія Synamedia, яка для полювання використовує штучний інтелект.

Стримінговий сервіс може купити послуги Synamedia. Остання аналізує дані всіх користувачів сервісу: які акаунти використовуються, з яких місць відбувається доступ, о якій годині, який контент переглядається, на яких пристроях тощо. Штучний інтелект шукає в цьому масиві ознаки того, що акаунт використовується різними людьми. Наприклад, яскравою ознакою такого є одночасне використання акаунту у двох географічно далеких місцях.

Стримінговий сервіс отримує відомості про користувачів, які діляться своїм акаунтом, і вже на власний розсуд вирішує, що з ними робити. Наприклад, при дуже великій кількості юзерів на один акаунт постачальник послуг може його заблокувати. Якщо акаунтом користуються члени однієї сім’ї, сервіс може запропонувати їм перейти на відповідний сімейний пакет.

У Synamedia кажуть, що сьогодні існує великий попит на її послуги. Це одна з ознак того, що ринок стримінгових послуг переходить у зрілу фазу. До цього стримінгові сервіси не особливо переймаються обміном акаунтами, оскільки перед ними стоїть завдання максимально розповсюдити свій бренд. Після цієї фази настає етап «збору врожаю» та максимізації прибутків, тому бажано, щоб кожен окремий користувач купував свій власний акаунт.