Створили систему маніпулювання цінами в магазині на базі штучного інтелекту

Платформа враховує як поточні уподобання покупців, так і ринкову обстановку за конкретним видом товару

Штучний інтелект допоможе магазинам заробляти більше грошей на продажах товарів. Фахівці Japan Display розробили платформу для гнучкого маніпулювання цінами. Система сама вирішує, за яку суму віддати покупцеві той чи інший товар.

Компанія Japan Display разом з E Ink Holdings випускає електронні цінники для полиць з товарами. Такі цінники полегшують торговим точкам зміну вартості товарів. Розробники подумали, що процес можна автоматизувати, створивши рішення для автоматичного встановлення оптимальних на конкретний момент цін у тому чи іншому магазині.

Свою розробку Japan Display продемонструють у Гонконзі на виставці Startup Launchpad Fall 2018. Платформа враховує як поточні уподобання покупців, так і ринкову обстановку за конкретним видом товару: його вартість, конкурентоспроможність, рівень складських запасів, динаміку продажів тощо. Електронні цінники в магазині підключаються до цієї системи, і вартість товарів може мінятися динамічно, враховуючи погоду на вулиці, час доби, темп купівель та інші фактори, які впливають на купівлю.