Неділя, 21 Квітня, 2024

Google закриває свою соцмережу Google+ для звичайних користувачів

Нещодавно стало відомо, що соцмережа Google+ мала небезпечну діру з 2015 по 2018 роки. Через неї можна було отримати доступ до приватних даних та фото. Google не роздмухувала скандал, а по-тихому закрила діру. Однак через наявність подібної вразливості, а також низьку популярність соцмережі пошуковий гігант вирішив її взагалі закрити.

Майже 90% користувачів проводять у Google+ не більше 5 секунд. Популярності соцмережі не додала навіть інтеграція з додатками. Також у програмному інтерфейсі Google+ People API виявили діру, через яку сторонні могли отримувати доступ до тих даних, які не були позначені публічними. Це торкалося і додатків, однак у Google кажуть, що вони не мають інформації про використання цієї вразливості. При цьому постраждалими вважаються майже 500 тисяч акаунтів, доступ до яких могли отримати 438 додатків.

Соцмережа остаточно закривається для користувачів у серпні 2019 року. За цей час вони можуть завантажити свої дані чи перенести їх в інші сервіси. Для корпоративних клієнтів Google+ продовжить працювати, подробиці про це з’являться найближчими днями.

Google+ – запущена в червні 2011 року соцмережа від Google, яка дає можливість спілкування за допомогою спеціальних компонентів: кола, теми, відеозустрічі, мобільна версія. Компанія Google при анонсуванні мережі заявила, що основоположними принципами дії сервісу є користувачі, приватність і спілкування. Інформація, якою діляться учасники мережі, впливає на персоналізовані результати пошуку Google.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися