Супергерої коміксів Marvel стали маскотами NASA

Що ж, схоже на те, що вигадані персонажі ввійдуть в історію NASA. Зображення героїв коміксів, кінострічки та мультсеріалу «Вартові галактики» – Реактивного єнота та Грута – прикрасить новий логотип «Центру сприяння розвитку науки в космосі» (Center for the Advancement of Science in Space (CASIS)) – некомерційної організації, яка здійснює управління американським сегментом МКС від імені NASA.

leuajeiddcixadbydwnv-680x366

Двійко героїв було обрано космічною агенцією як емблему, котрою будуть позначатися вантажі, що будуть доставлятися на міжнародну космічну станцію.

Якщо відкинути жарти, то логотип сприймається трохи по-радянськи: Реактивний єнот сидить на плечі в Грута, і обидва дивляться на МКС, що летить у небі. Разом з іменами героїв на нову емблему потрапив і логотип компанії Marvel.

Новий логотип представили співробітники CASIS під час щорічного фестивалю Comic Con, що проходив в американському місті Сан-Дієго. Члени команди «Вартових галактики» були обрані завдяки своєму «космічному походженню», популярності та харизмі. У такий спосіб CASIS планує привернути увагу громадськості до космічних досліджень, які проводить центр.

Джерело: SlashGear