Бездротова зарядка прийде до мобільних пристроїв

smart phone with low battery

Однією з найближчих інновацій у телефонах та планшетах може стати новий спосіб підзаряджання. Виробники вже підвищили попит на компоненти для бездротової зарядки. Про це повідомляє тайванське ділове видання DigiTimes, посилаючись на галузеві джерела.

За словами експертів, цього року технологія бездротової зарядки буде реалізована в флагманських смартфонах. А вже у 2017 році вона може стати стандартною функцією смартфонів середньої цінової категорії і навіть початкового рівня. На тлі цього в найближчі роки значно збільшиться світовий ринок чіпів для бездротової зарядки.

За результатами опитування, проведеного компанією IHS Markit, один з чотирьох користувачів використовує бездротову зарядку на своєму смартфоні, а вісім із десяти опитаних хоча б раз чули про технології бездротового заряджання. Аналітики відзначають, що обізнаність споживачів є першим кроком у створенні попиту. Додатково стимулювати останній також зможе запуск першого iPhone з підтримкою бездротового заряджання. Цей гаджет повинен вийти в найближчі 18 місяців та стати ювілейною моделлю. Після його анонса обізнаність споживачів про можливості бездротового заряджання наблизиться до стовідсоткової позначки.