Суттєве оновлення Telegram: потокове відео, автоматичний нічний режим, Telegram Login

Версія Telegram 4.8 уже доступна для Android, а випуск для iOS знаходиться на фінальній стадії розробки.

Популярний месенджер Telegram оновився до версії 4.8, яка принесла багато суттєвих опцій. Зокрема, дивитися відео стало можливо без його завантаження, стало зручніше користуватися додатком вночі, а також свій Telegram можна використовувати для реєстрації на сайтах в інтернеті.Потокові відео будуть доступні лише від тих авторів, хто завантажив контент, користуючись версією 4.8 або вище. Завдяки цій опції матеріали можна буде дивитися без їхнього попереднього завантаження.

Автоматичний нічний режим після активації самостійно перемикається на чорну тему оформлення вночі або в темних приміщеннях. При цьому Telegram пропонує кілька варіантів зовнішності у темних кольорах. Опція буде доступна в налаштуваннях у розділі «Теми».

Функція Telegram Login дозволяє власникам веб-сайтів увімкнути авторизацію для користувачів цього месенджера. Майже так само, як це зараз доступно через акаунти соцмереж. При першому використанні необхідно буде вказати свій номер телефону для отримання підтвердження в Telegram. Після цього можна буде входити на сайти в два кліки.

Версія Telegram 4.8 уже доступна для Android, а випуск для iOS знаходиться на фінальній стадії розробки.