Середа, 22 Травня, 2024

Технологія LocalRay дозволяє реалізувати трасування променів на смартфонах

Трасування променів вважається однією з найперспективніших технологій. Адже споживачі отримують кращу графіку, а вендори – збільшення продажів, бо для неї необхідне сучасне «залізо». Скоро така технологія може з деякими обмеженнями з’явитися на смартфонах.

Ізраїльська компанія Adshir втілила програмну реалізацію трасування променів під назвою LocalRay. Цікаво, що розробники обіцяють продуктивність незалежно від характеристик процесора та відеоядра.

Саме рішення LocalRay не націлене виключно на смартфони, а є багатоплатформовим з підтримкою різних операційних систем та апаратних архітектур. Не підтримується лише iOS, але в майбутньому обіцяють додати цю ОС.

Більше деталей про розробку невідомо, оскільки її автори не можуть щось розголошувати до другої половини року. Таку заборону вони отримали в рамках укладених з вендорами контрактів.

Технологія трасування променів забезпечує максимальну реалістичність зображення, оскільки виконує його побудову в природний спосіб – відстежуючи випущені джерелами світла промені.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися