Понеділок, 4 Грудня, 2023

Користувачі можуть надсилати фотографії та відео брендам у Viber

Viber запускає нову функцію, за допомогою якої користувачі додатку зможуть надсилати фотографії та відео у чатах з компаніями. Користувачі додатку можуть обмінюватися фотографіями, відео та GIF-файлами з бізнесом, використовуючи внутрішню камеру чи галерею.

Крім цього, Viber оновив інтерфейс бізнес-чатів, додавши кнопки камери та галереї. Іконки знаходяться, під клавіатурою, як і в приватних чатах.

Відтепер користувачі додатку можуть надсилати документи, відео і фотографії брендам у два способи:

  • З мобільного пристрою: натиснувши кнопку «Галерея» й обравши фотографії, відео та файли для обміну, або за допомогою іконки «Камера» в Viber;
  • З ПК: натиснувши на кнопку «+» й обравши фото, відео або документи, які потрібно надіслати.

Нова функція підтримує обмін найбільш поширеними типами фотографій (.jpg, .jpeg, .png, .bmp, .svg, .webp) та відео (.avi, .wmv, .mov, .mp4, .3gpp, 3gpp2, .asf, .mkv, .mp2ts, .webm). Розмір відеоматеріалів при надсиланні не повинен перевищувати 100 МБ, а GIF не повинен бути більше, ніж 24 МБ. При обміні фотографіями таких обмежень немає.

Підписуйтесь на наш Telegram.

Вага файлів, якими користувачі можуть ділитися з брендами у месенджері, збільшилась з 25 МБ до 200 МБ.

Нагадаємо, кілька місяців тому Viber запустив функцію “pin-to-top”, яка допомагає користувачам знаходити потрібні їм листування з брендами, просто “закріпивши” їх у верхній частині екрану бізнес-чатів. Для використання усіх цих функцій, користувачам необхідно оновити Viber до останньої версії.

TechToday
TechTodayhttps://techtoday.in.ua
TechToday – це офіційний акаунт, яким користується редакція ресурсу

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися