Телефони Lenovo: в чому особливості та як правильно вибрати

НА ПРАВАХ РЕКЛАМИ

Чи варто брати мобільник Леново? Так, якщо правильно підібрати модель. Серед цих смартфонів є і бюджетні, і високопродуктивні. Дізнатися про їх відмінності та знайти підходящу трубку за 10 хвилин допоможе безкоштовний агрегатор цін Е-каталог.

Кому підходять
Ви можете придбати телефони Lenovo п’яти основних серій:

 1. А — бюджетні. Телефони від початкового до середнього рівня, з різним набором можливостей. Серед цих пристроїв легко підібрати базовий апарат з практично будь-яким набором можливостей.
 2. S — для розваг. Зазвичай ці пристрої трохи крупніші та продуктивніші від смартфонів А-серії. У них кращі камери, корпус і матриця екрана.
 3. P — професійні. Їх головна перевага — більш потужні акумулятори, висока автономність і функція зовнішнього пауербапнка для інших пристроїв. Екран IPS, як і в серії S.
 4. К — флагманські. Потужні, стильні, але підтримують тільки одну сім-картку.
 5. Vibe — преміум. Краща продуктивність, максимальна якість зображення і автономність. Vibe — найкращі і дорогі телефони Леново.

Мобільні апарати Lenovo — вдале поєднання досить низьких цін, оригінального дизайну і зручного UI.

Як вибрати
На Ek.ua зібраний найповніший список телефонів Леново, доступних для покупки онлайн. Агрегатор цін пропонує:

 • зручний пошук за найповнішою і постійно оновлюваною базою мобільних пристроїв;
 • швидке порівняння апаратів Lenovo між собою та з іншими телефонами;
 • вичерпну інформацію про кожен товар, включаючи список сумісних аксесуарів.

За допомогою агрегатора цін ви зможете:

 • знайти відповідний телефон за 10 хвилин;
 • дізнатися, на що впливають 26 основних параметрів мобільних пристроїв;
 • прочитати відгуки і рекомендації реальних покупців;
 • знайти магазин з найнижчою ціною і швидкою доставкою.

Ви завжди можете повернутися до перегляду раніше відкритих сторінок, створити список своїх товарів і отримати інформацію про нові моделі.

Щоб користуватися Е-каталогом, не потрібно бути фахівцем з мобільних телефонів. Досить прочитати вбудовану довідку, а при бажанні — кілька корисних оглядових статей.

Агрегатор цін публікує інформацію і від виробників, і від покупців. Володіючи всіма відомостями, ви зможете заздалегідь дізнатися, як буде вести себе телефон у реальних умовах, і зможете зробити найкращий вибір.

Де купити
До кожного телефону Lenovo у Е-каталозі додається список магазинів з актуальними цінами. Також у ньому вказується, з якого міста буде доставлено пристрій. Вибирайте найнижчу ціну зі списку і переходьте на сайт продавця, щоб зробити покупку: Е-katalog нічого не продає сам.

Агрегатор цін економить для вас час (на підборі телефону і пошуку магазину) та гроші. З Ek.ua ви можете зберегти від 10 до 50% вартості пристрою! Щоб покупки в інтернеті були вигідними і зручними, користуйтеся Е-каталогом — швидким і повністю безкоштовним агрегатором цін.